1994 yılında eşi ile birlikte kurdukları İmaj İç Mekan Dış Mekan Proje. LTD. ŞTİ. ve IHK Reklam Tarım Tic. San. LTD. ŞTİ ile; İç Mekan Süs Bitkileri Üretim ve İthalat, Peyzaj Bitkileri Üretimi ile tedarikçi firma olarak sektörde hizmet vermektedir.

Firma bünyesinde üretim sorumlusu olarak devam ettirdiği iş alanı yanı sıra, ayrıca eğitimini aldığı marka yönetimi, reklamcılık alanında ağırlıkta tarım sektörü olmak üzere marka yönetimi, kurumsal kimlik çalışmaları, grafik tasarım, masaüstü yayıncılık konularında hizmet vermek üzere tanıtım danışmanı olarak çalışmalarını yürütmektedir.

Akdeniz Girişimici İş Kadınlar Derneği (AGİDER ) kurucu üyesi olup; AGİDER ve ANTİKAD geçmiş dönem genel sekreterliği görevlerini yürütmüş olup, halen TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı, TOBB KGK Batı Akdeniz Bölge Temsilcisi, TOBB KGK Türki Cumhuriyetleri Kadın Komisyonu Üyesi ve TOBB KGK üst kurul icra komitesi üyesi, Akdeniz Üniversitesi Kariyer Merkezi, Katcam ve Antalya Kadın Müzesi danışma kurulu üyesidir.

– Kadın Girişimciliği ve Kadının Toplumsal statüsünü arttırmaya yönelik STK Çalışma Ödülleri
– ANSİAD Güngör Pekşen Özel Ödülü,
– Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Özel Ödülü
– Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği 2023 “Yöresine Değer Katan Önder Kadın” ödülü
– Mesleki Eğitim Ödülleri
– Bilkent Üniversitesi Akademik eğitim bitirme tezi “Naturteks” markası uygulanabilir ilk 10 proje başarı belgesi
– Deulcom İnternational Reklamcılık ve Metin Yazarlığı bölüm 1’inciliği başarı ödülü