Girişimcilik için daha fazla fırsat… AGİDER Yönetim Kurulu, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar’ı ziyaret ederek projeler için destek istedi.

Girişimcilik için daha fazla fırsat… Akdeniz Girişimci İş Kadınları Derneği (AGİDER) Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Figen Sayın Yıldıran ve yönetim kurulu üyeleri Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar’ı ziyaret etti. AGİDER Başkanı Dr. Yıldıran ve yönetim kurulu üyeleri, Başkan Ali Bahar ve Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Pakalın’a, AGİDER’in çalışmaları ve yeni projeleri hakkında bilgilendirme yaparak destek istedi.

ÇALIŞMALARIMIZ HIZLANACAK

Kadın girişimciliği konusunda çalışmaların değerlendirildiği görüşmede ATSO Başkanı Ali Bahar, “AGİDER ve diğer kuruluşlarla iş birliği içinde kadınların iş dünyasındaki potansiyellerini artırmak ve girişimcilik alanında daha fazla fırsat sunmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi. Ziyarette, ayrıca Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Antalya İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Serap Kocaoğlu da yer aldı.