Akdeniz Girişimci İş Kadınları Derneği (AGİDER), Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) ile birlikte ‘Sürdürebilirlik Çalıştayı’na katıldı.

Gençlerle ‘Sürdürülebilirlik Çalıştayı’… Akdeniz Girişimci İş Kadınları Derneği (AGİDER), Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) ile birlikte Antalya Teknokent’te düzenlenen ‘Sürdürebilirlik Çalıştayı’na katılarak, gençlerle bir araya geldi. Düzenlenen çalıştayın kapsamında gençleri dinlemek ve gelecek planlamaları için çalışmalar yapıldı.

‘Sürdürebilirlik Çalıştayı’ 

Sürdürülebilirlik ve gelecekte vizyon belirlemek ve yarınlara umutla bakmamızı sağlayan gençlerin, hedefleri üzerine değerlendirmelerde bulunarak gelişim süreçlerine katkıda bulunduk. Dernek üyemiz Talyafoods sahibi Meltem Öztürk’ün markalaşma hikayesi ile sürdürülebilirlik konusunda bilgi paylaşımında bulunarak, üniversiteli kız öğrencilere mentorlük desteği de verildi. Gençlerle ‘Sürdürülebilirlik Çalıştayı’nda AGİDER olarak, bu özel etkinliğe katılan tüm gençler, KAGİDER’e ve ev sahipliği için Antalya Teknokent’e ayrıca teşekkür ederiz.