Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Kadın Antalya Şubesi Başkanı Av. Neslihan Yalçın ile üyeleri, Akdeniz Girişimci İş Kadınları Derneği (AGİDER) Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Figen Sayın Yıldıran’ı ziyaret etti.

Akdeniz Girişimci İş Kadınları Derneği (AGİDER) Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Figen Sayın Yıldıran’a, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Kadın Antalya Şubesi Başkanı Av. Neslihan Yalçın üyeleriyle birlikte ziyarette bulundu.

Başkan Yalçın ve Yönetim Kurulu üyeleri, ziyarette kadın ihracatçılarına yönelik eğitimlerle ilgili görüşme gerçekleştirildi. Yalçın, kadın ihracatçılar için yeni düzenlemeler ve gelişmeler konusunda bilgilendirme yaparak, ihracat rakamlarının artışına yönelik atılacak adımları anlattı.

EKONOMİYE DEĞER KATANLAR

AGİDER Başkanı Dr. Figen Sayın Yıldıran ve yönetim kurulu üyeleri, Başkan Neslihan Yalçın’a teşekkür ederek, girişimci kadınlara özel desteklerin sağlanması için projelerin üretilmesi konusunda desteklenmesiyle birlikte kadınların ekonomiye her geçen gün daha değer kattığını belirtti.

MÜSİAD Kadın Antalya Şubesi Başkanı Av. Neslihan Yalçın, AGİDER Başkanı Dr. Figen Sayın Yıldıran (solda) ile fotoğraf çektirerek ziyareti tamamladı.