Çevremize ışık saçıyor… Akdeniz Girişimci İş Kadınları Derneği (AGİDER) Yönetim Kurulu, Fulya Özbek’i firması Nur Elektrik ofisinde ziyaret etti.

Akdeniz Girişimci İş Kadınları Derneği (AGİDER) üye ziyaretlerine devam ediyor. AGİDER Başkanı Dr. Figen Sayın Yıldıran ve yönetim kurulu üyeleri, dernek üyesi Fulya Özbek’i ziyaret etti. Fulya Özbek, sahibi olduğu Nur Elektrik firmasının ofisinde AGİDER yönetim kurulunu ağırladı. İş yeri ve hedefleri hakkında bilgilendirme yapan Fulya Özbek, genellikle mimar, iç mimar ve müteahhitler için bir çözüm ortağı olduğunu ve sıklıkla talep edilen malzemelerin tedariğini yaptıklarını anlattı.

KABLODAN AVİZEYE

Kablodan avizeye uzanan ürün gamı çeşitliliğiyle dikkat çeken ve çevre illere de sıklıkla malzeme tedariği sağladıklarını belirten Özbek, “Fark yaratan projelere sundukları elektrik malzemeleriyle ürün yelpazesinde Antalya’da güçlü bir ekibe sahibiz” dedi. Fulya Özbek’e iş hayatında başarı dileyen AGİDER yönetim kurulu üyeleri, sohbetin ardından hatıra fotoğrafı çekerek ziyareti tamamladı.