Akdeniz Girişimci İş Kadınları Derneği (AGİDER) Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Figen Sayın Yıldıran, Batı Akdeniz Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu’nun (BAKSİFED) toplantısına katıldı.

AGİDER'den normalleşme sonrası çözüm önerileri

 

Antalya Sanayici ve İş İnsanları Derneği’nin (ANSİAD) ev sahipliğinde gerçekleşen toplantı, Batı Akdeniz Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (BAKSİFED) Başkanı Abdullah Erdoğan’ın başkanlığında yapıldı. AGİDER Başkanı ve BAKSİFED Başkan yardımcısı Dr. Figen Sayın Yıldıran, toplantıda bölgedeki ekonomik gelişmeler, pandemi nedeniyle özellikle iş kaybı yaşayan kadınların sorunları, normalleşme sonrası acil olarak yapılması gereken konuları ve çözüm önerilerini sunarak, gündem değerlendirmesinde bulundu.

Toplantı, Antalya Sanayici ve İş İnsanları Derneği’nin (ANSİAD), Alanya Sanayici İş İnsanları Derneği (ALSİAD), Antalya İş Kadınları Derneği (ANTİKAD), Antalya Genç İş İnsanları Derneği (ANTGİAD), Yörük Sanayici ve İş Adamlar Derneği (YÖRSİAD), Antalya Organize Sanayici ve İş Adamları Derneği (OSİAD) yönetim kurulu başkanları görüş alışverişinde bulunarak tamamlandı.