Akdeniz Girişimci İş Kadınları Derneği (AGİDER) Yönetim Kurulu üyeleri Antalya Muratpaşa Belediye Başkanı Av. Ümit Uysal’ı makamında ziyaret etti.

Akdeniz Girişimci İş Kadınları Derneği (AGİDER) Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Figen Sayın Yıldıran ve yeni yönetim kurulu üyeleri, Antalya Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı makamında ziyaret ederek, ekonomide sürdürülebilir kalkınma hamleleri ve toplumda kadınların güçlendirilmesine yönelik taleplerini iletti.

AGİDER Yönetim Kurulu üyeleri; Akdeniz bölgesindeki turizm, tarım gibi birçok alanda girişimci olan kadınların pandemi döneminde yaşadıkları sorunları ve normalleşme ile birlikte atılacak adımları Başkan Ümit Uysal ile birlikte değerlendirdi. Yeni Yönetim Kurulu üyelerine başarılar dileğinde bulunan Başkan Uysal, AGİDER Başkanı Dr. Figen Sayın Yıldıran ve üyelerine kadın girişimciliği konusunda destek vermeye hazır olduklarını kaydetti. Dernek üyeleri, Başkan Ümit Uysal’a kadın girişimcilerine yönelik verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.