Akdeniz Girişimci İş Kadınları Derneği (AGİDER) Yönetim Kurulu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i makamında ziyaret etti.

Akdeniz Girişimci İş Kadınları Derneği (AGİDER) Yönetim Kurulu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i makamında ziyaret etti. AGİDER Başkanı Dr. Figen Sayın Yıldıran nezdinde yönetim kurulu üyeleriyle yapılan ziyarette, krizden olumsuz etkilenen kadın girişimciler, kadına şiddet, çalışma hayatında kadına taciz ve şiddet, toplumsal cinsiyet eşitsizliği konusunda bir çok konu hakkında değerlendirmede bulunuldu.

Proje desteği için teşekkür

AGİDER’den Başkan Böcek’e teşekkür… Özellikle gençlerin girişimciliğini artırmaya yönelik çalışmalarının altının çizildiği toplantıda Başkan Muhittin Böcek’e Büyükşehir Belediyesi olarak ‘Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO) 190 Sayılı Çalışma Yaşamında Şiddet ve Tacizi Önlemeye Yönelik Politika Belgesi’ni imzaladıkları için tebrik ettik. Başkan Böcek’e ve Genel Sekreter Cansev Çevikol Tuncer‘e birlikte yapacağımız projelerde verdikleri destek için ayrıca teşekkür ediyoruz.