Akdeniz Girişimci İş Kadınları Derneği (AGİDER), kuruluşunun 6’ncı yıldönümünü La Boutique Hotels’de üyeler ve konukların katılımıyla gerçekleşen yemekte kutladı.

 

Akdeniz Girişimci İş Kadınları Derneği (AGİDER), kuruluşunun 6’ncı yıldönümü yemeğinde açıklama yapan Dernek Başkanı Dr. Figen Sayın Yıldıran, AGİDER olarak kuruluşlarından bu zamana kadar birçok başarılı sosyal sorumluluk projesine imza attıklarını söyledi.

Başkan Dr. Yıldıran, “Her geçen gün üye sayımızı genişleterek sosyal sorumluluk bilinci ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kadın girişimciliğinin desteklendiği bir ülke olabilmek amacı ile farklı ve yeni fikirler üretiyoruz. Kadın girişimciler olarak el ele vermemiz gerekiyor” dedi.

Yemeğin ardından kurucu üyelerle birlikte yıldönümü pastasını kesen Başkan Dr. Yıldıran, “Derneğimiz güçlenerek büyümeye devam edecek. Akdeniz bölgesinde daha çok kadın girişimci olacak ve işini kuracak bu güç ülke ekonomisine büyük ekonomik değer katacak” diye konuştu. Geceye katılan konuklar, şık giyimleriyle dikkati çekti.