Akdeniz Girişimci İş Kadınları Derneği (AGİDER) Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Figen Sayın Yıldıran, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

 

Yardımlaşma ve dayanışma günü bayramların, milletçe sevinç ve kederlerimizi paylaşmak için bir fırsat olduğuna vurgu yapan Dr. Figen Sayın Yıldıran, mesajında şunları kaydetti:

“Son yıllarda yaşadığımız COVID-19 pandemisi ile zor günler geçiriyoruz. Salgının bir an önce biterek, herkesin kendini özgür hissettiği ve sevgi ile dostlukla birbirine sarıldığı bayram günleri gibi günlerimiz olmasını istiyoruz. Bu zor süreçte salgın ile mücadelenin ön safında yer alarak şehit düşen sağlık personellerini, özgürlük ile demokrasi içerisinde bayramlar yaşama fırsatını veren ülkemizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyorum. Herkesin bayram dolayısıyla uzun bir tatil döneminde sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına uyması gerekliliğini yeniliyoruz. Kurban Bayramı’nın bu zor dönemde güzel bir bayram havasında geçmesi dileğiyle… ”