27 Mayıs 1982 tarihinde Adana doğdum. Evli ve bir erkek çocuğu annesiyim. Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Turizm ve Otelcilik Seyahat İşletmeciliği Bölümü’nü okuduğum sırada iş hayatım da SPA ve Güzellik sektöründe başladı.

2001 yılından bugüne; Renaissance Antalya Resort,Medi-Kim Ltd.Şti, Rixos SPA Grubu, Adam&Eve Hotel, Hillside Su Hotel tesislerinde yöneticilik yaptım. SPA ve Güzellik sektörüne dair çalışma sürelerim boyunca estetisyen, masaj, makyaj gibi uzmanlık konularında uluslararası ve ulusal eğitimler almakla birlikte son olarak da Milli Eğitime bağlı olarak eğitmenlik belgemi aldım. 2013 yılında açmış olduğum Das SPA markası ile ticaret hayatına atıldım. Halen devam etmekte olan güzellik merkezim çalışmalarına devam ederken, meslek hayatımın 17’nci yılında bu yıl Milli Eğitim’e bağlı Güzellik ve Estetisyen kursu açtım. İstihdam yaratarak, profesyonellerle işverenleri buluşturarak, sektöre kalifiye personel yetiştirmek verdiğim eğitimlerle amacına ulaşacaktır.

Son 3 yıldır da üyesi olduğum Akdeniz Girişimci İş Kadınları (AGİDER) ile sosyal sorumluluk projelerinde görev alarak, kadın girişimciliğini ön plana çıkaran projelerde keyifle çalışmaktayım.