Profesyonel koçluk ve profesyonel imaj eğitmeni Selin Günsev, Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nü bitirdikten sonra İngilizce İşletme Master’ı yapmıştır. Kurumsal iş dünyasında satış pazarlama, satın alma, müşteri yönetimi alanlarında çalışmıştır.

Avrupa Birliği Bursları ile İtalya ve Polonya’da İnsan Davranışları konusunda lisans öğrenimini sürdürmüştür.

Tesco Academy ve Adler Fakültesi’nde profesyonel koçluk , New York Style Academy ‘de profesyonel koçluk ve profesyonel imaj eğitimini tamamlamıştır. Uluslarası platformda kabul gören dünya çapında onay görmüş Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) tarafından onaylı eğitmen ve danışmandır. Dünya’nın 3. büyük perakende firması olan Tesco’da 5 yıl Satınalma Müdürlüğü ve Kurum içi Koçluk yaparken Procter&Gamble, Unilever, Henkel, Reckitt Benckiser gibi firmalarla çalışmıştır.

Selin Günsev 2012 yılından bu yana Antalya’da kendi ofisinde profesyonel koçluk ve eğitmenlik yapmaktadır. Bununla beraber seminerler ve eğitimler vermekte, workshoplar düzenlemektedir.
Antalya Organize Sanayi ve Antalya Sanayi ve Ticaret Odası’nda verdiği seminerler sonucunda yapılan katılımcı anket değerlendirmelerinde Selin Günsev’in puanı 100 üzerinden 98 olmuştur.
Antalya Sanayi ve Ticaret Odası’nda vermiş olduğu eğitimlere katılım oranı 40 kişi civarında gerçekleşmiştir.