İzmit doğumlu Nagehan Elibol, 1986 yılında Antalya’nın Kemer ilçesine babasının emekliliği sonrası yerleşti . Ortaokulu Kemer, liseyi Antalya’da bitirdi. Bir süre aile işletmesi olan pansiyon ve apart otel işletmeciliği yaptı ve halen devam etmektedir. 2006 yılında Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü’nü birinci olarak tamamladım. Aynı yıl Kemer’de ilk seramik ve sanat atölyesini açtı. Resmi ve Özel kurumlara tasarım ve uygulamalar yapmaktadır.

2007 yılında Kemer Belediyesi duvar panosu, 2009 yılında Antalya Adliyesi Themis Rölyefi, 2009 yılında Bulgaristan Troyan Sempozyumu, 2010 yılında Muratpaşa Belediye parkında heykel çalışması, Aydın Kanza Parkı’nda kadın konulu heykel çalışması, 2012 yılında Kemer Belediyesi’nde kendi projesi olan sanat sokağı projesini hayata geçirildi. İki dönemden oluşan çalıştaylar düzenleyerek katılımcı sanatçılarla sanat sokağı oluşturuldu ve çeşitli sergilerde yer alındı.

2017 Haziran ayında Paris Louvre Müzesi’nde gerçekleşen Art Shopping’de eserlerimine yer verildi. 2019 yılında; ATSO koordinatörlüğünde faaliyetlerini sürdüren, TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi tarafından düzenlenen ‘Batı Akdeniz’in Fark Yaratan Kadın Girişimciler’ yarışmasında derece aldı. Çeşitli dallarda ödülleri olan ve sanatın her dalında projelerine devam eden Elibol, 2014 /2017 yılları arasında Kemer Belediyesi sanat danışmanı olarak görevlendirildi. 2016 yılında Kemer Nikah Salonu bina ve bahçe tasarımını gerçekleştirdi. Yine 2016 EXPO Kemer Bahçesi’nde Nageseramik olarak yer aldı. 2020 yılında Antalya’yı temsil eden sanatçı olarak Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), Antalya Tanıtım AŞ sponsorluğunda EMİTT Fuarı’na katıldı. Halen sanat atölyesinde çalışmalarına devam eden Nagehan Elibol, serbest çalışmalar, sergi çalışmaları ve diğer projelerini sürdürmektedir.