Akdeniz Girişimci İş Kadınları Derneği (AGİDER), Manavgat’a bir dizi ziyarette bulundu. Önce Belediye Başkanı Sayın Şükrü Sözen’’i ardından MATSO Manavgat Ticaret Odası Başkanı Seydi Tahsin Güngör’ü ve Manavgat Sanayici ve İş İnsanları Derneği Başkanı Mücahit Tatar’ı makamında ziyaret etti.

Manavgat'a teşekkür ziyareti

 

Manavgat’a teşekkür ziyareti…. Akdeniz Girişimci İş Kadınları Derneği (AGİDER), Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’’i makamında ziyaret ederek, 28 Temmuz 2021 yılında gerçekleşen Manavgat yangını sonrası tüm bölgeye AGİDER olarak yapılan yardımlar hakkında bilgi verdi.

AGİDER olarak bölgeye desteğe devam edeceklerini belirten AGİDER Başkanı Dr. Figen Sayın Yıldıran, planlanan yardımlarının bir halkası olan eğitime katkı hedeflerini de gerçekleştirdiklerini söyledi. Başkan Dr. Figen Sayın Yıldıran, Değirmenli İlk/ Orta Okulları İhsan Nakilcioğlu Zeka Oyunları sınıfının açılışını yapmaktan duydukları mutluluğu ifade etti. Dr. Yıldıran, Başkan Şükrü Sözen’e yaşanan yangın sürecinde AGİDER’in organizasyonlarına verdiği destek için AGİDER ailesi olarak tekrar teşekkür etti.

Başarı dileğinde bulunuldu

AGİDER Yönetim Kurulu üyeleri, Manavgat Ticaret Odası (MATSO) Başkanı Seydi Tahsin Güngör’ü de makamında ziyaret etti. Başkan Dr. Figen Sayın Yıldıran, bölgeye AGİDER olarak yaptıkları tüm yardımlar ve AGİDER in 2022 projeleri halkında bilgi verdi. Başkan Dr. Figen Sayın Yıldıran, yeni dönem için  MATSO Başkanı Seydi Tahsin Güngör’e başarı diledi. Daha sonra Manavgat Sanayici ve İş İnsanları Derneği (MASİAD) Başkanı Mücahit Tatar ve yönetim kurulu üyelerine ziyarette bulundu.