Akdeniz Girişimci İş Kadınları Derneği (AGİDER) üyesi Dr. Müberra Kılıç, ‘Bireysel Gelişim Farkındalık’ adı altında bir seminer verdi.

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Yaşlılık Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (YAÇUMER ) işbirliğinde gerçekleştirilen seminere büyük katılım oldu. Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Atatürk Konferans Salonu’ndaki ‘Bireysel Gelişim Farkındalık’ seminerinde Dr. Müberra Kılıç, “Kendinizi anlayacak kadar cesur musunuz?” sorusunu salona yönelttikten sonra  “Bazen bir sorunumuzdan kurtulmak isteriz ama çözümü hep dışarılarda aramaktan, başkalarının değişmesini beklemekten de içimiz sıkılır. Peki sizler sorun gördüğünüz durumlarda, kafanızı dışarı çıkarabilenlerden misiniz yoksa kabuğunuza mı gizlenirsiniz?” diyerek katılımcıların bir süre düşünmesini sağladı.

Farklı yaş gruplarının bir arada olduğu salondaki katılımcılar, Dr. Müberra Kılıç’a sorular yönelterek, farkındalıklarını artırdı. Soru-cevap şeklinde tamamlanan sunumun ardından Dr. Müberra Kılıç’a katılımlarından dolayı teşekkür belgesi ve çiçek takdim edildi.