1981 yılında Antalya’da doğdum. 12 yıllık ilk-ortaöğretimini Antalya’da tamamlandım. 2004 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, Maliye Bölümü’nden mezun oldum.  2007 yılında başlamış olduğum mali müşavirlik mesleğinde, 2009’dan beri Antalya Işıklar Caddesi’nde Çiğdem Teker Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ofisimde mesleğime devam etmekteyim.

8 yıldır adli davalarda mesleğimle ilgili bilirkişilik yapmaktayım. Aynı zamanda sermaye piyasası kurulunun bağımsız denetçisi olarak da mesleğimle ilgili ek görevlerim bulunmaktadır. Farkındalığımı sürekli uyanık tutmaya çalışan ve yaratıcılığı olan bir kadınım.

2011 yılından itibaren Akdeniz Girişimci İş Kadınları Derneği (AGİDER) ile birlikte güzel projelere ve farkındalıklara adım atmaktayız. Dernekte Yönetim Kurulu Üyesi olup, aynı zamanda da sayman olarak çalışmaktayım.  Sosyal yaşantımın içinde spor ile ilgilenmekte ve çevremi de sağlıklı yaşam, beslenme ve spor hakkında farkındalıklarını oluşturmaya çalışmaktan mutluyum.