Akdeniz Girişimci İş kadınları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı (AGİDER) Dr. Figen Sayın Yıldıran, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

 

Akdeniz Girişimci İş kadınları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı (AGİDER) Dr. Figen Sayın Yıldıran, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Bayramlarımızın, kardeşliği, birlik ve beraberliği güçlendirdiği, paylaşma ve dayanışma duygularını pekiştirme özelliği olduğunu belirten AGİDER Başkanı Dr. Figen Sayın Yıldıran, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“İnsanlarımız arasında hiçbir ayırımın olmadığı, herkesin kendini özgür hissettiği ve herkesin herkesle sevgi ile dostlukla birbirine sarıldığı bayram günleri gibi günlerimiz olmasını istiyoruz. Bizlere özgürlük ve demokrasi içerisinde bayramlar yaşama fırsatını veren ülkemizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyor, dostluğun, kardeşliğin ve dayanışmanın en saf haliyle yaşanması gereken bir Kurban Bayramı’nın milletimize, ülkemize, dünyaya ve insanlığa barış ve kardeşlik getirmesini diliyorum.”